Series
Ratings
67
Stranger ThingsRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.0- The Lost RoomRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
SignalRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 2.0
The ChaserRated ★ 5.0
Attic CatRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
Behind the White TowerRated ★ 4.5
Listen to My HeartRated ★ 4.0
GhostRated ★ 2.5
PinocchioRated ★ 4.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.0