Titles you rated
Barefoot GenRated ★ 4.0
A Frozen FlowerRated ★ 4.5
Wrong Turn 5: BloodlinesRated ★ 4.5
SplinterRated ★ 2.5
Wrong Turn 4: Bloody BeginningsRated ★ 5.0
Redd Inc.Rated ★ 5.0
Parasyte: Part 2Rated ★ 3.5
Grave Encounters 2Rated ★ 4.0
Wrong Turn 3: Left for DeadRated ★ 4.5
Hostel: Part IIIRated ★ 5.0
The Midnight Meat TrainRated ★ 4.5
MartyrsRated ★ 3.5
SorumRated ★ 2.5
Stake LandRated ★ 3.5
The Purge: AnarchyRated ★ 4.5
APT.Rated ★ 4.5
Piranha 3DDRated ★ 4.0
The CaveRated ★ 3.0
Wrong Turn 2: Dead EndRated ★ 4.5
Hostel: Part IIRated ★ 5.0