Titles you rated
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 4.5
Designated Survivor season 2Rated ★ 3.5
Designated SurvivorRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 2.0
StrangerRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
House of Cards Season 5Rated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0