Movies
Ratings
284
CarolRated ★ 4.5
Spirits' HomecomingRated ★ 3.5
Steal My HeartRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 5.0
The PartyRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 5.0
The Beast And The BeautyRated ★ 3.0
One Fine Spring DayRated ★ 5.0
Eye For An EyeRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 5.0
The ChorusRated ★ 4.0- SinglesRated ★ 3.0
The Simpsons MovieRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 4.0
A Clockwork OrangeRated ★ 4.0
Blood RainRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 3.0
Sex and the City 2Rated ★ 4.0