Titles you rated
Insidious: Chapter 3Rated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 5.0
Pokémon Ranger and the Temple of the SeaRated ★ 4.5
PixelsRated ★ 4.5
Yo-Kai Watch: The MovieRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.0
A Midsummer's FantasiaRated ★ 5.0
The SilencedRated ★ 5.0
Midnight DinerRated ★ 3.5
The Classified FileRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 4.5
UpRated ★ 5.0
Nureyev & Friends: A Gala TributeRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
TroyRated ★ 4.5
Back to the FutureRated ★ 4.5