Titles you rated
HulkRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 5.0
FuryRated ★ 5.0
Liar LiarRated ★ 4.0
The Lincoln LawyerRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
The Bank JobRated ★ 3.0
Open CityRated ★ 3.0
The Long Kiss GoodnightRated ★ 3.0
Just FriendsRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 5.0
Ocean's ThirteenRated ★ 5.0
Man on FireRated ★ 5.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 3.5
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
Get SmartRated ★ 3.5