Movies
Ratings
174- Ringing in Their EarsRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 3.5
The Blind SideRated ★ 3.0
Burn After ReadingRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 3.5
Dante's PeakRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist the Movie: Conqueror of ShamballaRated ★ 3.5
Tears in the AmazonRated ★ 3.0
The ExperimentRated ★ 3.5
PredatorsRated ★ 3.0
Bodyguards and AssassinsRated ★ 3.0
Don't ClickRated ★ 2.0
Scary Movie 2Rated ★ 3.0
Scary Movie 4Rated ★ 3.0
BuriedRated ★ 3.0
TwisterRated ★ 3.5
The True-taste ShowRated ★ 3.0
Scary Movie 3Rated ★ 3.0
PoseidonRated ★ 3.0