Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 3.0
Riceboy SleepsRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.0
Midnight DinerRated ★ 3.0
Killing RomanceRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 3.0
Be With YouRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 3.0