Titles you rated
The Number You Have DialedRated ★ 3.0
Lovely RunnerRated ★ 4.5
The MatchmakersRated ★ 3.0
Destined With YouRated ★ 3.0
Corner With LoveRated ★ 3.5
Love Is for SuckersRated ★ 3.0
Jizoku Kanona Koi Desuka: Chichi to Musume no Kekkon KoushinkyokuRated ★ 3.0
Our BluesRated ★ 3.5
The King's AffectionRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 3.5
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.5
Love is Blind JapanRated ★ 3.0
Love Is BlindRated ★ 3.5
DearestRated ★ 3.5
Birthcare CenterRated ★ 3.5
Work Later, Drink NowRated ★ 3.0
Dr. STORKS Season 2Rated ★ 3.5
The Way of the HousehusbandRated ★ 3.0
UnnaturalRated ★ 3.5