Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 4.5- A Man Who Heals the CityRated ★ 5.0
- Noryang: Sea of DeathRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
The Lovers on the BridgeRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
For SamaRated ★ 5.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0
Under the SunRated ★ 5.0
Three Colors: WhiteRated ★ 5.0
Three Colors: BlueRated ★ 4.5
Three Colors: RedRated ★ 4.5
GreenlandRated ★ 3.5
RadioactiveRated ★ 4.5
UnplannedRated ★ 4.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 4.5
Cinema ParadisoRated ★ 5.0