Series
Ratings
56
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 4.5
HyenaRated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.5
The King: Eternal MonarchRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Dawson's CreekRated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 4.5
Miss MermaidRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.5- Medical BrothersRated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
Queen of HousewivesRated ★ 4.0- ModelRated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.5