Movies
Ratings
432
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 2.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Jack ReacherRated ★ 4.0
John WickRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 2.5
A Better TomorrowRated ★ 5.0
NoahRated ★ 2.0
KnowingRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.0
PassengersRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 2.5
21Rated ★ 2.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 2.0
Summer Days With CooRated ★ 2.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.5
Midnight RunnersRated ★ 1.5
White House DownRated ★ 1.5