Movies
Ratings
121
VeteranRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 3.5
FuryRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
ColombianaRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
National TreasureRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 3.0
Knight and DayRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.5
CloserRated ★ 3.0
Before MidnightRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 5.0