Titles you rated
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.5
The Power of the DogRated ★ 4.0
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 3.5
Into the WildRated ★ 4.0
JokerRated ★ 3.0
YouthRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.0
About TimeRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon: HomecomingRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.0
The Chef of South PolarRated ★ 3.5- The First ShotRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 2.0
Midnight RunnersRated ★ 2.5
SingRated ★ 4.5
Door To DoorRated ★ 2.5