Series
Ratings
45
Miss KoreaRated ★ 4.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Attic CatRated ★ 3.0
Missing YouRated ★ 3.0
The Princess's ManRated ★ 5.0
Winter SonataRated ★ 3.0
Sharp1Rated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.0
My PrincessRated ★ 1.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 2.0
BigRated ★ 1.5
SignRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0