Series
Ratings
134
My Lovely Sam-SoonRated ★ 2.0
My Lovely GirlRated ★ 2.5
Cheongdam-dong ScandalRated ★ 2.5
Beethoven VirusRated ★ 2.0
Bad GuyRated ★ 3.0
Missing YouRated ★ 3.5- Jungle Fish Season 2Rated ★ 2.0
High SocietyRated ★ 4.0- New NonstopRated ★ 3.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.0
White ChristmasRated ★ 3.0
The Innocent ManRated ★ 3.0
One More Happy EndingRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 5.0
RememberRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0