Movies
Ratings
426
Green BookRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Through the Olive Trees Zire darakhatan zeytonRated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
The NegotiationRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
GlassesRated ★ 3.0
Kamome DinerRated ★ 4.0
A Man and a WomanRated ★ 2.5
YouthRated ★ 3.5
The Little PrinceRated ★ 5.0
Before I Go to SleepRated ★ 3.0
LoganRated ★ 3.5
Julie & JuliaRated ★ 3.5
Days of Being WildRated ★ 3.5