Movies
Ratings
370
Deadpool & WolverineRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
On Your Wedding DayRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Inseparable BrosRated ★ 3.0
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 4.0
I Am Not an Easy ManRated ★ 3.5
ViceRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 4.0
Door LockRated ★ 3.0
VenomRated ★ 4.0