Movies
Ratings
716
Dan Da Dan: Evil EyeRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.5
The MoonRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 5.0- Someday or One DayRated ★ 2.0
Bagdad CafeRated ★ 3.0
Weathering With YouRated ★ 2.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.5
Enola Holmes 2Rated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.0
DuneRated ★ 5.0
CodaRated ★ 4.0
The Sea BeastRated ★ 2.5