Titles you rated
HerRated ★ 0.5
The Face ReaderRated ★ 0.5
A Hard DayRated ★ 5.0
Phantom DetectiveRated ★ 0.5
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
SilencedRated ★ 5.0
The Hateful EightRated ★ 0.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 0.5
MasqueradeRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 0.5
The ThievesRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
The WhistleblowerRated ★ 5.0