Series
Ratings
85
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
NEW OLD BOYRated ★ 5.0
Low LifeRated ★ 3.0
The BequeathedRated ★ 3.0
LarvaRated ★ 4.0
Three Meals a Day: Jeongseon VillageRated ★ 3.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 1.5
Dream HighRated ★ 3.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.0
Begin Again Season 1Rated ★ 3.0- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
- 원피스 2기Rated ★ 4.0
Sgt. FrogRated ★ 3.0
One PieceRated ★ 4.0