Titles you rated
ArrivalRated ★ 4.0
Escape RoomRated ★ 4.0
Children of MenRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
TaxiRated ★ 3.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 2.5
Secret ReunionRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 3.5
The FacultyRated ★ 3.5
The Fly IIRated ★ 2.5
The FlyRated ★ 3.0
Nocturnal AnimalsRated ★ 4.0
Murder, Take OneRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 4.0
The WrestlerRated ★ 4.5
AllegiantRated ★ 3.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
UnbreakableRated ★ 3.5