Series
Ratings
84
Prison PlaybookRated ★ 3.5
Temperature of LoveRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 1.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.5
GoblinRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 1.0
Fabulous BoysRated ★ 0.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 2.5
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 2.5
Sweet 18Rated ★ 2.0
Attic CatRated ★ 2.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 2.0
Super Daddy YeolRated ★ 1.5
Painter of the WindRated ★ 3.0
Something Happened in BaliRated ★ 3.0
Winter SonataRated ★ 2.5
My GirlRated ★ 2.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 2.5
On AirRated ★ 3.5