Series
Ratings
52
The Goddess of FireRated ★ 3.5
Love Story in HarvardRated ★ 2.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
9 End 2 OutsRated ★ 3.5- 14 Year Old MotherRated ★ 3.0
Iryu: Team Medical DragonRated ★ 4.0
Sky of LoveRated ★ 4.5- 大切なことはすべて君が教えてくれたRated ★ 5.0
SPRated ★ 4.0
The Full Throttle GirlRated ★ 4.5- おせんRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0- Bloody Monday Season 2Rated ★ 4.5
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
- GokusenRated ★ 3.0
Two WeeksRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 3.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.5
GleeRated ★ 4.0