Series
Ratings
13
Another Miss OhRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Dong YiRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.5
Legal High 2Rated ★ 4.5
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0