Titles you rated
The Karate KidRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 4.5
28 Days LaterRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Coyote UglyRated ★ 5.0
My Tutor FriendRated ★ 4.0
PunchRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 5.0
Another Public EnemyRated ★ 4.0
True LiesRated ★ 5.0
Late BlossomRated ★ 3.5
Men in Black 3Rated ★ 3.5
ArahanRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 3.5
Twelve MonkeysRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0