Titles you rated
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 4.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
The MagicianRated ★ 2.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 2.5
Hotel Transylvania 2Rated ★ 2.0
SpectreRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.5
The VisitRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 3.5
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 4.0- Untouchable LawmenRated ★ 2.5
The Fault in Our StarsRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 1.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
Detective Conan: Sunflowers of InfernoRated ★ 2.5