Series
Ratings
10
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
Innocent DefendantRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 3.5
Saimdang, Memoir of ColorsRated ★ 2.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Jeon Woo ChiRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.5