Titles you rated
- InuYashaRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Solitary GourmetRated ★ 3.0
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.5- King of Braves Gaogaigar FinalRated ★ 3.5
- The Melancholy of Haruhi SuzumiyaRated ★ 2.0
Digimon TamersRated ★ 4.0
Blue ExorcistRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5- CODE:BREAKERRated ★ 3.5
- A Certain Scientific Railgun T OVA OVA OVARated ★ 4.0
Sword Art OnlineRated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 4.5
Black Lagoon: Roberta's Blood TrailRated ★ 3.5
The New Prince of Tennis OVARated ★ 4.0