Titles you rated
60 Days InRated ★ 4.5
Mr. MercedesRated ★ 4.0
Mr. MercedesRated ★ 4.5- In the FleshRated ★ 3.0
WentworthRated ★ 3.5
WentworthRated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 4.5
Love That Makes You CryRated ★ 3.5- Swimming in the DarkRated ★ 4.0
I Don't Love You YetRated ★ 2.5
I Will Not Work Overtime, Period!Rated ★ 3.0
Strangers From HellRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 3.5
Criminal MindsRated ★ 4.0- Ushijima the Loan Shark Season 3Rated ★ 4.0
Ushijima the Loan Shark Season 2Rated ★ 4.0
Ushijima the Loan Shark Season 1Rated ★ 3.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.0