Titles you rated
The Taste of ThingsRated ★ 2.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Us and ThemRated ★ 5.0
Ad AstraRated ★ 2.0
Ocean WavesRated ★ 2.5
CodaRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.0
Officer Black BeltRated ★ 3.0
The Scent of LoveRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 2.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
20th Century GirlRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 2.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.0