Movies
Ratings
102
The King's SpeechRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 3.0
Eat Pray LoveRated ★ 3.5
What Women WantRated ★ 3.5
Secret SunshineRated ★ 5.0
Sister ActRated ★ 4.5
Angels & DemonsRated ★ 4.5
The Show Must Go OnRated ★ 2.5
OldboyRated ★ 4.5
Beastie BoysRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
The Day He ArrivesRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 3.5
2012Rated ★ 3.5
A MuseRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5
UnbowedRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 4.0