Titles you rated
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
Around the World in 80 DaysRated ★ 3.5- Highway StarRated ★ 3.5
PapillonRated ★ 4.5
HitchRated ★ 3.5
The LobsterRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 3.5
The Fast and the FuriousRated ★ 4.0
The BodyguardRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.0
Jupiter AscendingRated ★ 3.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
The Imaginarium of Doctor ParnassusRated ★ 2.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 3.5
Rocky IIRated ★ 4.5
Space JamRated ★ 3.0