Movies
Ratings
1475
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 3.5
Yellow Door: ′90s Lo-fi Film ClubRated ★ 3.5
Black Phone 2Rated ★ 3.0
Uncut GemsRated ★ 4.0
MantisRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The Life of ChuckRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 4.0
NomadlandRated ★ 4.0
MaterialistsRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0- NoiseRated ★ 3.0
QueerRated ★ 3.5
StrawRated ★ 3.0
Lady BirdRated ★ 3.5
FriendRated ★ 2.5