Movies
Ratings
195
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 3.5
Knight and DayRated ★ 3.0
The TerminatorRated ★ 5.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
The Little MermaidRated ★ 3.5
As OneRated ★ 3.5
Art of FightingRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 4.5
The Matrix ReloadedRated ★ 1.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
This Means WarRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 2.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
Lump of SugarRated ★ 4.5
Dancing QueenRated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.0