Titles you rated
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 1.0
Tale of ArangRated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.5
My Fair LadyRated ★ 1.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.5
Smile AgainRated ★ 4.5
Mary Stayed Out All NightRated ★ 1.5
The Great DoctorRated ★ 1.5
BrainRated ★ 4.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 4.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.5
You Are All SurroundedRated ★ 2.5
Fated to Love YouRated ★ 2.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 5.0
Attic CatRated ★ 5.0
Painter of the WindRated ★ 4.5
Dong YiRated ★ 4.5
HeartstringsRated ★ 3.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.5
Golden TimeRated ★ 5.0