Titles you rated
AkiraRated ★ 5.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 3.0
FamilyhoodRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.5
GattacaRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 4.0
LifeRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
The Fast and the FuriousRated ★ 4.0
Mr. SocratesRated ★ 4.0
BurningRated ★ 3.0
AlwaysRated ★ 4.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 2.5
The ChaserRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 2.0
The Front LineRated ★ 4.0