Titles you rated
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
TraffickersRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 2.0
The ChaserRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0- The ScamRated ★ 3.0