Titles you rated
ExitRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 4.0
On Chesil BeachRated ★ 0.5
Lady BirdRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
The FortressRated ★ 4.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 4.5
MaudieRated ★ 4.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.5
CarolRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.5
FluRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5