Movies
Ratings
20
The Age of AdalineRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 4.5
The Little MermaidRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
UpRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Barefoot GibongRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.0