Titles you rated
Bicentennial ManRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 3.5
Spy KidsRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 3.5
The TuxedoRated ★ 3.5
As OneRated ★ 3.5
My Boss, My HeroRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
28 Days LaterRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
21Rated ★ 3.5
Rush Hour 3Rated ★ 3.5
Children of HeavenRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
The RockRated ★ 3.5
Perfect NumberRated ★ 4.0
DrumlineRated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 3.5
MossRated ★ 3.0