Titles you rated
The Parent TrapRated ★ 4.0
DivergentRated ★ 3.0
CarolRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.5
The ProposalRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 2.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Happy Death DayRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5