Titles you rated
StrangerRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Plus Nine BoysRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.0
IRISRated ★ 4.0
I Remember YouRated ★ 4.5
The Innocent ManRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 3.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 2.5
GleeRated ★ 3.5
Bubble GumRated ★ 3.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0