Movies
Ratings
37
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.0
The Snow WalkerRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.5
SecretRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
MiseryRated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 3.5
The Fifth ElementRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 3.5