Titles you rated
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
The Last PrincessRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 4.0
Cloud AtlasRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 2.5
X-Men: The Last StandRated ★ 2.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.5
ThorRated ★ 2.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.0