Titles you rated
Gone GirlRated ★ 5.0
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 3.5
Moving OnRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 2.5
HereditaryRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 4.5
ShopliftersRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.0
LegendRated ★ 3.5
Driving Miss DaisyRated ★ 4.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 5.0
A Star Is BornRated ★ 5.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 5.0
Alien: CovenantRated ★ 3.5