Titles you rated
The Naked DirectorRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 0.5
Street FoodRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 3.5
We Were ThereRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 5.0
Fruits BasketRated ★ 5.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 4.5
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 4.5
Matrimonial ChaosRated ★ 3.5
The GuestRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Mr. OsomatsuRated ★ 1.5- GintamaRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 3.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Cowboy BebopRated ★ 4.0
Clannad After StoryRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0