Movies
Ratings
339
Crank: High VoltageRated ★ 4.0
Premium RushRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
HellboyRated ★ 2.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 2.5
X-MenRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Ju-on: The Grudge 2Rated ★ 1.5
ScreamRated ★ 1.5
Final Destination 5Rated ★ 1.5
Ju-on: The GrudgeRated ★ 1.5
Cube²: HypercubeRated ★ 2.5
Let Me InRated ★ 4.0
Memento MoriRated ★ 1.5
Whispering CorridorsRated ★ 1.5
SawRated ★ 1.5
HauntersRated ★ 3.0
YamakasiRated ★ 1.5
Ong Bak 2Rated ★ 4.0