Series
Ratings
55- The FrogRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
BargainRated ★ 4.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.5- SBS Special - Monkey CityRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Our BluesRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
The King of PigsRated ★ 3.0
Inventing AnnaRated ★ 3.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5
My NameRated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
EXchange Season 1Rated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5