Titles you rated
TransformersRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.5
The Yellow SeaRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
The HostRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 2.5
FriendRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0- WishRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.5